Лазер з довжиною хвилі 1940 нм для флебології

Лика  1940

Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок (ВХВНК) на сьогоднішній день є одним з найбільш поширених захворювань у світі. За епідеміологічними даними, різні форми даного захворювання зустрічаються у 26-28% жінок та 10-20% чоловіків працездатного віку. Для досягнення оптимальних результатів лікування ВХВНК необхідне застосування грамотного комплексного підходу. На сьогодні головним принципом лікування варикозної хвороби є оптимальний радикалізм при мінімальній інвазивності. Саме тому «золотим стандартом» лікування даної хвороби у світі є ендовенозна лазерна коагуляція варикозно розширених вен.

Останніми роками найбільш часто для проведення операції ЕВЛК застосовувались діодні хірургічні лазери з довжиною хвилі 1470 нм – так звані «водні» лазери (W-лазери). Але медична наука і фізика не стоять на місці, а невпинно працюють над вдосконаленням існуючих методів лікування.

Перші повідомлення про створення принципово нового лазера з довжиною хвилі 1940 нм для флебології з’явились у 2013 р. Стаття про його успішне застосування для проведення операції ЕВЛК була опублікована у науковому журналі по флебології. Авторами статті була команда лікарів із США та Бразилії. У 2016 році лазер з довжиною хвилі 1940 нм почали застосовувати у Європі. Складність ситуації полягала у тому, що широкому застосуванню лазеру у клінічній практиці перешкоджала дуже висока вартість обладнання. Зараз ця проблема вирішена.

ПП «Фотоніка Плюс» пропонує лазери з довжиною хвилі 1940 нм потужністю 10 або 12,5 Вт за дуже доступними цінами.

Проведені клінічні дослідження показали значне зменшення післяопераційного больового синдрому та зменшення частоти виникнення інтраопераційних ускладнень при застосуванні лазеру 1940 нм для проведення операції ЕВЛК.


Вены

front 2020-2

Про компанію

Історія
Команда
Новини підприємства
Контакти
Зв'язатись з нами