Лазерна термотерапія (ЛТТ) у лікуванні пацієнтів ортопедо-травматологічного, неврологічного профілів та у спортивній медицині

Лазерна термотерапія з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектра в лікуванні пацієнтів ортопедо-травматологічного, неврологічного профілів та у спортивній медицині

Лазери хірургічні діодні «LIKA-surgeon» і «LIKA-surgeon+» ефективно використовуються з фізіотерапевтичною метою для проведення процедур лазерної термотерапії (ЛТТ).

Лазерна термотерапія (ЛТТ) передбачає нагрівання біологічної тканини в процесі впливу лазерним випромінюванням ближнього інфрачервоного діапазону спектра (довжини хвиль 810 нм, 1060 нм) до температури 37-42оС, що не викликає незворотних змін біотканини. Оптичне випромінювання цих довжин хвиль слабо поглинається молекулами біологічних тканин (обертони коливальних переходів). За рахунок цього забезпечується проникнення випромінювання в глибину тканин з незначним зменшенням щільності потужності оптичного випромінювання за глибиною. Збільшення довжини хвилі (в порівнянні з видимим діапазоном спектра) призводить до значного зменшення розсіювання при проходженні випромінювання через шар біотканини. За рахунок цього забезпечуються мінімальні зміни геометрії світлової плями в глибині тканини в порівнянні зі світловою плямою на її поверхні.

При лазерній термотерапії, як у безперервному, так і в імпульсному режимах випромінювання, використовуються світлові плями великого поперечного перерізу (десятки міліметрів у діаметрі). Це дозволяє обробляти значний об’єм біологічних тканин і використовувати високу потужність лазерного випромінювання (одиниці-десятки Вт), за рахунок чого досягається висока щільність потужності випромінювання без термічного пошкодження тканин. При цьому створюється тепловий градієнт з одночасним здійсненням фотохімічного впливу, що забезпечує високу терапевтичну ефективність методу ЛТТ.

Лазерна термотерапія є особливо актуальною при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, травм різної локалізації, ран та опіків.

Покази для проведення лазерної термотерапії:

- Травми різної локалізації та етіології

- Вогнепальні травми

- Стан після операцій з приводу ампутації кінцівок

- Стан після пластики дефектів м'яких тканин

- Опіки та рани

- Ушкодження м'язів

- Тендиніти

- Артрози

- Тендовагініти

- Епікондиліти

- Бурсити

- Тунельні синдроми

- Остеохондроз

- Дорсалгії різної локалізації

- Радикуліти

- Грижі міжхребцевих дисків

- Постгерпетична невралгія

- Закриті черепно-мозкові травми (бойові, дорожньо-транспортні, побутові) різного ступеня тяжкості: струс головного мозку, забій головного мозку легкого, середнього та тяжкого ступеня тяжкості у найближчому, проміжному та віддаленому періодах

- Відкриті черепномозкові травми

- Спинно-мозкові травми

- Травматичні ушкодження периферичних нервів у передопераційному та післяопераційному періодах

- Тунельна нейропатія черепномозкових нервів

- Порушення кровообігу і мікроциркуляції тканин

- Больові синдроми різної локалізації: невралгії трійчастого нерва, радикулярні больові синдроми тощо.


Презентації з результатами застосування лазерної термотерапії (ЛТТ) у лікуванні різного виду травм:

Лазерна_термотерапія_ЛТТ_2023.pdf

Laser_thermotherapy_2023.pdf

Для отримання більш детальної інформації і ознайомлення з методиками використання ЛТТ звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.

 

front 2020-2

Про компанію

Історія
Команда
Новини підприємства
Контакти
Зв'язатись з нами