ВНТУ отримав грант для фінансування розробки спільного проекту з ПП "Фотоніка Плюс"

Друзі!

Хочемо поділитися з Вами приємною новиною.

Вже тривалий час ПП "Фотоніка Плюс" разом з Вінницьким національним технічним університетом, Інститутом фізики НАНУ та "Академією лазерної медицини" (м. Черкаси) працюємо над проєктом «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості» (науковий керівник проєкту: професор, д-р техн. наук Сергій Павлов) за конкурсом НДФУ «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди», який виконується на базах кафедр біомедичної інженерії та оптико-електронних систем та галузевого машинобудування ВНТУ.

Відповідно до рішення Наукової ради Національного фонду досліджень України (протокол № 7 від 28.02.2024 року) ВНТУ отримав грант для фінансування даного проєкту!

Запропонована в проєкті розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості в контексті створення багатокаскадної системи для неінвазивного експрес-аналізу тканинної мікроциркуляції з подальшою медичною реабілітацією, модифікованої ефективними програмно-апаратними засобами з використанням сучасних експертних баз знань має на меті задовольнити запит на сучасне діагностичне обладнання в клінічній медицині, яке відповідає сучасних світовим стандартам.

Зараз науковці зазначених установ, в межах виконання проєкту координують комплексну програму з медичними закладами України щодо застосування методик лазерної термотерапії для використання у клінічній медицині, зокрема для лікування та реабілітації військових з травмами різного ступеня важкості.

Така плідна співпраця між університетами і виробничими компаніями сприяє інтеграції освіти, науки та виробництва, що дає можливість інтегрувати сучасні технології і практичні результати в освітній процес та наукові дослідження задля скорішої Перемоги та відбудови України!

https://vntu.edu.ua/uk/news/vntu-otrymav-novyy-hrant-vid-natsionalnoho-fondu-doslidzhen-ukrayiny-2656.html

G 1.2

G2024.1

G 1.3

Робоча зустріч з викладачами і студентами КПІ ім. І. Сікорського

25.03.2024 р. відбулася робоча зустріч викладачів та студентів кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів приладобудівного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського (доцент Терещенко Микола Федорович, магістрант гр. ПБ-31мп Пащенко Гліб Андрійович) з керівництвом та співробітниками провідного підприємства з виробництва апаратів та систем лазерної хірургії і терапії «Фотоніка плюс» (м. Черкаси, директор - к.т.н. Холін Володимир Вікторович).
Була проведена екскурсія по лабораторіях та відділах підприємства, відбувся обмін думками, узгоджені плани спільних робіт та підписаний договір про проведення практики студентів на 2024 р.

РЗ1.1

РЗ1.2

РЗ1.3

Робота на виставці «PRO BEAUTY EXPO 2024» (12-14 березня 2024 р., м. Київ)

ПП «Фотоніка Плюс» взяла участь у виставці «PRO BEAUTY EXPO 2024» (12-14 березня 2024 р., м. Київ), відвідання якої вже увійшло до наших багаторічних традицій.

Велика вдячність організаторам виставки – все, як завжди, було на високому рівні!

Робочі дні на виставці були багаті на зустрічі. Було приємно бачити вже знайомі обличчя користувачів наших лазерів. Також багато дерматокосметологів були зацікавлені нашими лазерними апаратами і розглядають їх для своєї роботи в майбутньому.

Висловлюємо велику подяку «Академії лазерної медицини», зокрема лікарю Сергію Горошко, за підтримку і роботу на виставці разом з нами!

Ми працюємо для своїх замовників і кожного дня намагаємось стати кращими, щоб Ви і Ваші пацієнти були задоволені роботою нашого обладнання!

ЕВ1.17

ЕВ1.1

ЕВ1.5

ЕВ1.7

ЕВ1.9

ЕВ1.8

ЕВ1.10

ЕВ1.12

ЕВ1.2

ЕВ1.3

ЕВ1.4

ЕВ1.6

ЕВ1.13

ЕВ1.14

ЕВ1.15

Участь у виставці "PRO BEAUTY EXPO 2024"

ЕБ2024 1

Шановні друзі!

Запрошуємо вас відвідати наш стенд на виставці "PRO BEAUTY EXPO 2024".

Місце проведення виставкиМіжнародний Виставковий Центр (м. Київ, Броварський пр-кт, 15).

Час проведення – 12-14 березня 2024 р.

Номер нашого стенда – 1А-3-50 (павільйон №1А).

На виставці буде представлений широкий спектр лазерного обладнання нашого виробництва для косметології і дерматології (лазерне видалення судинної патології шкіри, пігментації, новоутворень, фракційне омолодження шкіри, лазерна шліфовка рубців, шрамів та стрій).

13 березня на нашому стенді буде присутній лікар («Академія лазерної медицини», м. Черкаси), який зможе надати Вам консультацію щодо застосування наших лазерів у дерматології та косметології.

Будемо раді зустрічі!

Успішне проходження аудиту у 2024 році

Продовжуємо рухатися вперед!

Це був дуже насичений тиждень.

20.02.2024 р. в черговий раз на нашому підприємстві відбувся наглядовий online аудит представниками «Укрметртестстандарту» щодо відповідності виробництва ПП «Фотоніка Плюс» вимогам стандарту ДСТУ ЕN ISO 13485:2018.

22.02.2024 р. відбувся наглядовий online аудит представниками фірми «Quality Austria» щодо відповідності виробництва нашого підприємства ISO 13485:2016.

Підприємство «Фотоніка Плюс» отримало позитивні результати аудиту для подальшої роботи на внутрішньому та зовнішньому ринках.

В нашій роботі ми завжди прагнемо відповідності найвищим стандартам якості, щоб наші замовники завжди були задоволені роботою з лазерним обладнанням нашого виробництва!

A2024.1

A2024.3

A2024.2

A2024.4

Перша виробнича практична підготовка студентів ЧДТУ на підприємстві ПП «Фотоніка Плюс»

Здобувачі вищої освіти другого курсу групи ПМ - 21 спеціальності 131 «Прикладна механіка» кафедри «Технології та обладнання машинобудівних виробництв» «Факультету електронних технологій, автотранспорту та машинобудування» Черкаського державного технологічного університету розпочали першу виробничу практичну підготовку на підприємстві ПП «Фотоніка Плюс» (м. Черкаси). Керівник підприємства - Володимир ХОЛІН, керівник практики від ЧДТУ - старший викладач Віктор ВАСИЛЬЧЕНКО.

Практика проводиться на підставі договору про співпрацю, укладеного між ПП «Фотоніка Плюс» та Черкаським державним технологічним університетом, що дає можливість здобувачам вищої освіти спеціальності 131 «Прикладна механіка» проходити практику та розраховувати на подальше працевлаштування на  підприємстві, яке працює за сучасними стандартами України і ISO та є розробником і виробником унікальної лазерної апаратури для хірургії і терапії.

Віримо, що разом ми зможемо подолати усі перешкоди та відбудувати щасливе майбутнє для нашої країни!

Ч2024.2

Ч2024.1

Ч2024.3

Ч2024.4

Міжнародний день волонтера

В2023.2

В2023.1

5 грудня, у Міжнародний день волонтерів, науковцями Вінницького національного технічного університету відбулась передача лазерного апарату «LIKA-surgeon+» виробництва ПП «Фотоніка Плюс» для проведення лікування, реабілітації та відновлення стану здоров’я військових в один з медичних закладів міста Хмільника.

Вже тривалий час відбувається активна співпраця нашого підприємства, кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем і галузевого машинобудування ВНТУ, відділу когерентної і квантової оптики Інституту фізики НАНУ і Академії лазерної медицини (м. Черкаси) щодо впровадження лазерних технологій для діагностування, лікування та реабілітації хворих, зокрема військовослужбовців, а також застосування нових форм концепції дуальної освіти для підготовки високоякісних фахівців.

У нашій спільній співпраці на базі ВНТУ виконується проєкт за підтримки та грантового фінансування Національного Фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості».

Співпраця такого формату між університетами та виробничими компаніями сприяє інтеграції освіти, науки і виробництва та надає можливість інтегрувати сучасні технології та практичні результати в освітній процес і наукові дослідження.

Дякуємо усім закладам за співпрацю!

Зустріч з військовими лікарями

Щиро дякуємо військовим лікарям (Акулов Андрій, Костенко Павло), які змінили мирну професію на військову та самовіддано і героїчно надають медичну допомогу на передовій нашим воїнам.

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

V1.1

V1.2

Участь у «Черкаському міжнародному економічному форумі-2023»

10.11.2023 р. представники ПП «Фотоніка Плюс» відвідали «Черкаський міжнародний економічний форум-2023», де обговорювались нові реалії бізнесу та економіки в умовах війни. Говорили про повернення біженців та пошук трудових ресурсів. Обговорювали болюче питання мобілізацію працівників і обов’язок перед державою, а також багато інших питань. Це була дуже цікава, насичена та відверта розмова між представниками влади та бізнесу.

Тож віримо в результативність комунікації та взаємодію!

Щиро дякуємо за запрошення Черкській ОДА , Турченяку Олександру , Ігорю Табурцю!

Завжди готові до плідної співпраці задля нашої Перемоги та щасливого майбутнього України!

EF1.1

EF1.2

EF1.3

EF1.5

EF1.4

Робоча зустріч щодо розробки нового апарату для терапії та реабілітації пацієнтів при політравмах

Кожного дня ПП «Фотоніка Плюс» працює над вдосконаленням своєї продукції та розробкою нового лазерного обладнання, відповідно до актуальних потреб медицини.

Саме тому розробка нових технологій та вдосконалення наявних обов'язково реалізується в тісній співпраці з медичними та науковими установами України.
Ось і сьогодні (03.11.2023 р.), разом із Лілією Катюковою (ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»), ми працюємо над новим апаратом для терапії та реабілітації пацієнтів при політравмах.
Сподіваємось найближчим часом презентувати новинку на лазерному медичному ринку!
Слід зазначити, що Лілія Катюкова активно працює з технологією лазерної термотерапії та є одним із провідних спікерів науково-практичних семінарів «Лазерна термотерапія з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектру при політравмах».

К1.23

К2.23

К3.23

Робочі дні на виставці "PUBLIC HEALTH 2023"

Робочі дні на виставці "PUBLIC HEALTH 2023" в Києві.

Робота на виставці була ефективною. Було багато робочих зустрічей, які в майбутньому можуть стати запорукою плідної співпраці!

Приємно було бачити вже знайомі обличчя користувачів наших лазерів)

Дуже дякуємо «Академії лазерної медицини» і зокрема лікарю-хірургу Андрію Савченко за підтримку і участь у виставці разом з нами!

ОХ23.2

ОХ23.4

ОХ23.1

ОХ23.3

ОХ23.5

ОХ23.6

ОХ23.7

ОХ23.8

ОХ23.9

ОХ23.10

ОХ23.11

ОХ23.12

ОХ23.13

ОХ23.15

ОХ23.16

ОХ23.18

ОХ23.17

ОХ23.19

ОХ23.20

Виставка «PUBLIC HEALTH 2023»

ОХ2023

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці «PUBLIC HEALTH 2023».

Місце проведення виставки - Міжнародний Виставковий Центр (м. Київ, Броварський пр-кт, 15).

Час проведення – 4-6 жовтня 2023 р.

Номер нашого стенда - Н-1 (павільйон 1А).

На виставці буде представлений широкий спектр лазерного обладнання нашого виробництва для використання у хірургії і терапії!

На нашому стенді буде присутній лікар, який зможе надати Вам консультацію щодо застосування наших лазерів у медицині.

Будемо раді зустрічі!

Робочі дні на виставці "InterCHARM-2023"

Робочі дні на виставці "InterCHARM-2023" в Києві (21-22 вересня 2023 р.)

Виставка була багата на зустрічі, як з новими потенційними замовниками, які зацікавились нашими лазерними апаратами, так і вже зі знайомими лікарями, які давно працюють з нашими лазерами.

Дуже дякуємо «Академії лазерної медицини» за підтримку і участь у виставці разом з нами!

ИШ23.10

ИШ23.9

ИШ23.2

ИШ23.5

ИШ23.6

ИШ23.4

ИШ23.7

ИШ23.11

ИШ23.12

ИШ23.14

ИШ23.13

ИШ23.15

ИШ23.16

ИШ23.8

ИШ23.17

ИШ23.19

ИШ23.18

ИШ23.20

ИШ23.30

ИШ23.31

Виставка "InterCHARM-Україна 2023"

IH2023.1

Шановні друзі!

Запрошуємо вас відвідати наш стенд на виставці "InterCHARM-Україна 2023".

Місце проведення виставки - Міжнародний Виставковий Центр (м. Київ, Броварський пр-кт, 15).

Час проведення20-22 вересня 2023 р.

Номер нашого стенда - 1А-1-8 (павільйон №1А).

На виставці буде представлений широкий спектр лазерного обладнання нашого виробництва для косметології і дерматології  (лазерне видалення судинної патології шкіри, пігментації, новоутворень, фракційне омолодження шкіри, лазерна шліфовка рубців, шрамів та стрій).

На нашому стенді буде присутній лікар, який зможе надати Вам консультацію щодо застосування наших лазерів у дерматології та косметології.

Будемо раді зустрічі!

Нарада щодо отриманого гранту Національного фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості»

Протягом  17-18 серпня 2023 р. на базі ПП «Фотоніка Плюс» під керівництвом професора кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем Вінницького національного технічного університету, д.т.н. Сергія Павлова відбулася нарада щодо отриманого гранту Національного фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості»  в рамках конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Мета гранту полягає в розробці лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості в контексті створення багатокаскадної системи для неінвазивного експрес аналізу тканинної мікроциркуляції з подальшою медичною реабілітацією, модифікованої ефективними програмно-апаратними засобами з використанням сучасних експертних баз знань.

Розроблений комплекс має на меті задовольнити запит на сучасне діагностичне обладнання, яке відповідає передовим світовим стандартам. Також в ході виконання гранту будуть сформовані рекомендації та пропозиції щодо подальшої розробки та вдосконалення методик лазерної термотерапії (ЛТТ) для використання у клінічній медицині, зокрема для реабілітації військових з політравмами.

Сукупність результатів, отриманих під час виконання гранту, стануть основою для розвитку лазерних та фотонних біомедичних систем нового покоління для діагностування рівня периферійного кровонаповнення з керованою динамікою характеристик оптичного випромінювання та медичної реабілітації політравм різного ступеня важкості.

В нараді прийняли участь представники ПП «Фотоніка Плюс»:
- директор ПП «Фотоніка Плюс», к.т.н. – Володимир Холін;
- інженер-електронік – Юлія Петрушко;
- інженер-технолог ПП «Фотоніка Плюс», аспірантка КПІ ім. Ігоря Сікорського – Ольга Комарова.

Учасники наради від ВНТУ:
- проф. кафедри БМІОЕС, д.т.н. – Сергій Павлов;
- зав. каф. галузевого машинобудування, д.т.н., проф. – Леонід Поліщук;
- доцент каф. ГМ, к.т.н. – Валерій Шенфельд;
- аспірант каф. БМІОЕС – Володимир Павлов.

Учасники наради від Інституту фізики НАНУ:
- канд. фіз.-мат. наук, с.н.с. відділу когерентної і квантової оптики (ВККО) – Валерій Войцехович;
- канд. фіз.-мат. наук, старший дослідник, с.н.с. – Наталія Качалова.

Представники від «Академії лазерної медицини» (м. Черкаси):
- лікар-хірург вищої категорії – Андрій Савченко;
- к.м.н. Геннадій Долінський.


 

Також було проведено робочу зустріч з представниками ТОВ «АРАМІС», яке входить в групу компаній ARAMIS, що має структурні підрозділи в Україні та Чеській республіці. ТОВ «ARAMIS Laser Systems» є одним з найбільших виробників лазерного обладнання для різання, зварювання, гравіювання і очистки металевих та інших матеріалів, а також систем автоматизації виробництв в Східній Європі. Технологічне обладнання, що виготовляє фірма, успішно експлуатується на сотнях підприємств і набуло визнання замовників завдяки високій якості, надійності і передовим стандартам сервісу.

Завешено робочу нараду було в одній із найвизначніших культурних спадщин Черкащини - с. Суботів, родовому хуторі Хмельницьких, де і народився сам Богдан Хмельницький. Слід зазначити, що Суботів має неоціненне історичне значення для України – він є певною відправною точкою Національно-визвольної війни.

FG 1.3

FG 1.4

FG 1.1

FG 1.2

FG 1.5

FG 1.7

FG 1.8

FG 1.10

ПП "Фотоніка Плюс" серед переможців конкурсу НДФУ «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»

G 1.1

Вінницький національний технічний університет сумісно із ПП «Фотоніка Плюс», Інститутом фізики НАНУ та Академією лазерної медицини (м. Черкаси) - серед Переможців конкурсу НДФУ «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди» з темою проєкту «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості» (Науковий керівник проєкту: професор, д.т.н. Сергій ПАВЛОВ).

Наукова рада Національного Фонду досліджень України затвердила список переможців конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Загальна кількість поданих заявок на конкурс – 221. Кількість заявок, які відповідали формальним ознакам за умовами конкурсу та пройшли наукову та науково-технічну експертизу, – 142.

Переможцями конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди» стали 67 проєктів (понад 40 проєктів отримали заклади НАНУ, МОНУ – 23 проєкти, МОЗУ – 1 проєкт).

Запропонована в проекті розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості в контексті створення багатокаскадної системи для неінвазивного експрес аналізу тканинної мікроциркуляції з подальшою медичною реабілітацією, модифікованої ефективними програмно-апаратними засобами з використанням сучасних експертних баз знань має на меті задовольнити запит на сучасне діагностичне обладнання, яке відповідає сучасних світовим стандартам. Будуть сформовані рекомендації та пропозиції щодо подальшої розробки та вдосконалення методик лазерної термотерапії для використання у клінічній медицині, зокрема для реабілітації військових з політравмами. Лазерна термотерапія особливо актуальна при лікуванні політравм різної локалізації та етіології, вогнепальних травм, ушкодження м'язів, тендинітів, артрозів, епікондилітів, бурситів, а також при реабілітації після операцій з приводу ампутацій кінцівок та пластики дефектів м'яких тканин.

Слід відзначити, що сьогодні підприємство «Фотоніка Плюс» (директор Володимир ХОЛІН) сумісно із кафедрою біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ разом координують програму реабілітації та лікування військових на основі технології лазерної термотерапії.

Бажаємо переможцям конкурсу нових наукових та практичних здобутків!

А Україні найшвидшої Перемоги!

https://nrfu.org.ua/news/naukova-rada-nfdu-zatverdyla-rejtyngovi-spysky-proyektiv-uchasnykiv-konkursu-nauka-dlya-vidbudovy-ukrayiny-u-voyennyj-ta-povoyennyj-periody/

Публікація статті "Ефекти фотодинамічного впливу із застосуванням хлорину Е6 на клітини гліобластоми лінії U251 in vitro"

Друзі!

Опубліковано дуже цікаву статтю з фотодинамічної терапії - "Ефекти фотодинамічного впливу із застосуванням хлорину Е6 на клітини гліобластоми лінії U251 in vitro".

Публікація вийшла у журналі - Ukrainian Neurosurgical Journal. 2023, Том 29, №2.

Зі статтею Ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланнямhttp://www.fotonikaplus.com.ua/stati/fotodinamicheskaya-terapiya/177-efekti-fotodinamichnogo-vplivu-iz-zastosuvannyam-khlorinu-e6-na-klitini-glioblastomi-liniji-u251-in-vitro.html

Або тут:

Стаття_ФДТ_2023_укр_1.1.pdf

Стаття_ФДТ_2023_англ_1.1.pdf

 

Публікація статті "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ ОДНОРІДНОСТІ ВИХІДНИХ ПОТОКІВ ОПТИЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ ПРЯМОКУТНОЇ ФОРМИ ПРИ РІЗНИХ ВАРІАНТАХ ВИКОНАННЯ ВИХІДНИХ ДІЛЯНОК СВІТЛОВОДНИХ НАСАДОК ДО МЕДИЧНОЇ ЛАЗЕРНОЇ АПАРАТУРИ "

Шановні друзі! 

Хочемо поділитись з Вами новою публікацією у журналі "Вісник КПІ. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ" (Вип. 65(1), 2023)!

З текстом статті Ви можете ознайомитись на нашому сайті: http://www.fotonikaplus.com.ua/stati/tekhnicheskie-aspekty-lazernoj-meditsiny/176-eksperimentalne-otsinyuvannya-odnoridnosti-vikhidnikh-potokiv-optichnogo-viprominyuvannya-pryamokutnoji-formi-pri-riznikh-variantakh-vikonannya-vikhidnikh-dilyanok-svitlovodnikh-nasadok-do-medichnoji-lazernoji-aparaturi.html

Або тут: Стаття_2023_Вісник_КПІ.pdf

Виставка "LASER World of PHOTONICS 2023" (Мюнхен, 27-30 червня 2023 р.)

ПП "Фотоніка Плюс" щодня працює над вдосконаленням своєї продукції для наших замовників!
Тому ми завжди стежимо за інноваціями у світі лазерних технологій і квантової техніки.

Наші інженери - Юлія Петрушко і Катерина Чепурна - відвідали 26-ту виставку "LASER World of PHOTONICS 2023",
яка проходить зараз у Мюнхені (27-30 червня 2023 р.).

Ця виставка є провідною світовою виставкою у галузі лазерної і фотонної індустрії, в якій беруть участь провідні виробники комплектуючих, систем та додаткових девайсів для лазерних і квантових технологій.
На виставці наші співробітники мали змогу особисто ознайомитись з асортиментом продукції і поспілкуватись з представниками наших іноземних постачальників, з якими ми плідно співпрацюємо багато років!

Були дуже раді зустрічі на виставці з нашим постійним діловим партнером, який дуже допомагає нам у технологічній та науковій роботі, впровадженні лазерних технологій у медичні заклади України - Сергієм Павловим - д.т.н., професором кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ!

МН1.1

МН1.4

МН1.6

МН1.7

МН1.8

МН1.9

МН1.10

МН1.11

МН1.2

МН1.3

МН1.5

МН1.13

МН1.14

МН1.15

МН1.16

МН1.17

МН1.18

МН1.19

Сертифікати (CB TEST SERTIFICATE) за схемою IECEE CB Scheme системи МЕК із перевірки відповідності та сертифікації електротехнічного обладнання та компонентів

ПП «Фотоніка Плюс» завершила іспити в УкрТЕСТ ДП «Укрметртестстандарт» та отримала Сертифікати (CB TEST SERTIFICATE) за схемою IECEE CB Scheme системи МЕК із перевірки відповідності та сертифікації електротехнічного обладнання та компонентів. Система грунтується на взаємному визнанні сертифікатів СВТС (сертифікатів випробувань органів із сертифікації) членами МЕК та країн-учасниць схеми СВ (54 країни світу).

Запрошуємо дилерів для просування медичного виробу Surgical diode laser «LIKA-surgeon» на ринки країн-учасниць схеми СВ.

Sert 1.1.1

Sert 1.2.1

Sert 1.3

Міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-УКРАЇНА"

ПП "Фотоніка Плюс" підтримала нашого ексклюзивного дистриб'ютора з продажу лазерів для стоматології - фірму "EDULASE" - на ХХІ Міжнародній стоматологічній виставці "Дентал-УКРАЇНА", яка відбулась у Львові.

Наукову підтримку фірми "EDULASE" на виставці "Дентал-УКРАЇНА" здійснювала Адріана Бариляк - к.м.н., доцент кафедри терапевтичної стоматології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, завідувач відділенням лазерної стоматології Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ».

Дякуємо за підтримку і плідну співпрацю!

VD1.1

VD1.2

Нова публікація «РОЗРОБКА АДАПТЕРА З ОПТИЧНИМ КОНЕКТОРОМ SMA-905 ПІД СВІТЛОВОДИ З ІНШИМИ ТИПАМИ ОПТИЧНИХ КОНЕКТОРІВ»

До уваги медичної та наукової спільноти!

У підприємства «Фотоніка Плюс» вийшла нова публікація «РОЗРОБКА АДАПТЕРА З ОПТИЧНИМ КОНЕКТОРОМ SMA-905 ПІД СВІТЛОВОДИ З ІНШИМИ ТИПАМИ ОПТИЧНИХ КОНЕКТОРІВ» з якою Ви можете ознайомитися 

РОЗРОБКА_АДАПТЕРА_З_ОПТИЧНИМ_КОНЕКТОРОМ_SMA-905.pdf

ПП «Фотоніка Плюс» тісно співпрацює з клінічними та науковими організаціями України. Досить часто для вирішення тих чи інших задач, які ставлять перед собою фахівці медичної та наукової сфери, а також враховуючі економічну доцільність та рентабельність в реаліях сьогодення, потребуючи тих чи інших нових технічних рішень до нашого підприємства звертаються із різними запитами. І тут ми завжди готові прийти на допомогу. На один із таких запитів було розроблено Адаптер з оптичним конектором SMA-905 з мінімальною масою та мінімальними габаритами для підключення світловода «Biolitec» з оригінальним конектором до лазера хірургічного діодного «Lika-surgeon+» з вихідним оптичним роз’ємом SMA-905.

Запропоноване технічне рішення, дозволяє диверсифікувати використання різнотипних світловодів під апаратуру, яка відрізняється за певним конструктивним та/або оптичним виконанням. Також, дане технічне рішення можна використовувати не тільки в апаратурі, яка має вихідний оптичний роз’єм SMA-905, його можна адаптувати під апаратуру з іншими типами оптичних роз’ємів за рахунок виконання адаптерів в інших співвідношеннях вхідних та вихідних роз’ємів.

 

Науково-практичний семінар "Лазерна термотерапія з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектру при політравмах”

Продовжуємо співпрацю задля Перемоги!

19 квітня 2023 року ПП "ФОТОНІКА ПЛЮС" (м. Черкаси) разом з кафедрою біомедичної інженерії та оптико-електронних систем Вінницького національного технічного університету та Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова провели науково-практичний семінар "Лазерна термотерапія з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектру при політравмах".

В роботі семінару взяли участь близько 80 фахівців медичної сфери профільних медичних закладів, де проходять лікування та реабілітацію військові та поранені. Також були залучені науковці з понад 15 закладів вищої освіти та наукових установ, серед яких:

- Науково-дослідний інститут реабілітації осіб з інвалідністю ВНМУ ім. М. Пирогова;

- ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України", м. Київ;

- Полтавський державний медичний університет;

- Харківський національний медичний університет;

- Харківський національний університет радіоелектроніки;

- Національний авіаційний університет;

- НУ "Одеська Політехніка";

- Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне;

- Національний університет біоресурсів та природокористування;

- ТОВ "Академія лазерної медицини”, м. Черкаси.

Модератором семінару виступив д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ - Павлов Сергій. З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи ВНМУ ім. М. Пирогова, д.м.н., професор - Олег Власенко.

На семінарі виступили спікери:

Павлов Сергій (д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ) - доповідь "Особливості біофізичного механізму дії лазерного випромінювання на біологічні об’єкти".

Тертишний Сергій (к.м.н., хірург-травматолог вищої категорії, керівник відділу Клініки торакальної хірургії термічних пошкоджень і хірургічних інфекцій) - доповідь "Сучасні аспекти використання лазерної термотерапії і фотодинамічної терапії поранених з вогнепальними ушкодженнями покривних тканин".

Катюкова Лілія (лікар фізичної реабілітаційної медицини, Інститут травматології і ортопедії НАМН України) - доповідь "Застосування методу лікування лазером високої інтенсивності з бойовою травмою вогнепального і не вогнепального ушкодження".

Попов В’ячеслав (голова спортивного медичного комітету УАФ, Член медичної комісії НОК, професор, заслужений лікар) - доповідь "Методи квантової терапії і лазерної термотерапії в спорті вищих досягнень".

Учасники семінару обговорили практичні аспекти використання методики лазерної термотерапії та результати її застосування у різних профільних медичних закладах України. Лікарі, які вже мають досвід використання методики ЛТТ у своїй клінічній практиці, зауважили її високу ефективність у лікуванні та реабілітації пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю, з травмами різної локалізації та неврологічними патологіями. Відзначені позитивні результати використання ЛТТ у спортивній медицині як для лікування травм і реабілітації спортсменів, так і для підвищення їх працездатності.

Під час обговорення сформували рекомендації та пропозиції щодо подальшої розробки та вдосконалення методик лазерної термотерапії для використання у клінічній медицині, зокрема для реабілітації військових і поранених.

Відзначено, що лазерна термотерапія особливо актуальна при лікуванні політравм різної локалізації та етіології, вогнепальних травм, ушкодження м'язів, тендинітів, артрозів, епікондилітів, бурситів, а також при реабілітації після операцій з приводу ампутацій кінцівок та пластики дефектів м'яких тканин.

Слід відзначити, що підприємство "Фотоніка Плюс" на цей час є одним з провідних компаній в Україні, як розробник та виробник лазерної апаратури для хірургії та терапії, а також інструменту на основі оптичного волокна до неї, яке застосовується в гінекології, оториноларингології, загальній хірургії, проктології, флебології, дерматології, нейрохірургії, фотодинамічній терапії тощо.

Хочеться резюмувати, що така співпраця між університетами та виробничими компаніями сприяє інтеграції освіти, науки і виробництва та дає можливість інтегрувати сучасні технології та практичні результати в освітній процес та наукові дослідження.

Велика подяка спікерам та учасникам семінару!


LT1.1

LT1.2

LT1.3

LT1.4

LT1.5


Успішне проходження аудитів на відповідність виробництва ПП "Фотоніка Плюс" прийнятим стандартам якості

Незважаючи на військовий стан в Україні, ПП «Фотоніка Плюс» продовжує рухатися вперед до Перемоги!

21.02.2023 р. відбувся наглядовий online аудит представниками «Укрметртестстандарту» щодо відповідності виробництва ПП «Фотоніка Плюс» вимогам стандарту ДСТУ ЕN ISO 13485:2018.
Отримано позитивний результат для подальшої роботи на ринку виробів медичного призначення України!

27.02.2023 р. відбувся наглядовий online аудит представниками фірми «Quality Austria» щодо відповідності виробництва нашого підприємства ISO 13485:2016.
Отримано позитивний результат для подальшої роботи на зовнішньому ринку!

А1.1

А1.2

А1.4

Проходження виробничої практики студентів ЧДТУ на базі ПП "Фотоніка Плюс"

Здобувачі вищої освіти другого курсу групи Пм-11 спеціальності 131 «Прикладна механіка» кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв факультету електронних технологій, автотранспорту та машинобудування Черкаського державного технологічного університету розпочали перший тиждень першої виробничої практики на підприємстві ПП «Фотоніка Плюс», керівник практики к.т.н., доцент Коваленко Ю.І.

Упродовж чотирьох тижнів студенти будуть опановувати важливі компетенції професії інженера-механіка сучасного підприємства та працюватимуть із технічною та конструкторською документацією.

Також проводимуть ознайомлення з:

- розробкою та виробництвом лазерної медичної апаратури на основі діодних лазерів;.

- виготовленням інструменту на основі оптичного волокна і периферичних насадок до лазерних апаратів;

- ремонтом лазерного медичного обладнання та світловодного інструменту;

- розробкою та виготовленням лазерних модулів різного функціонального призначення.

Практика проводиться на підставі договору про співпрацю, укладеного між ПП «Фотоніка Плюс» та Черкаським державним технологічним університетом, що дає можливість здобувачам вищої освіти спеціальності 131 «Прикладна механіка» проходити практику на сучасному підприємстві, яке є розробником та виробником лазерної апаратури для хірургії та терапії, а також інструменту на основі оптичного волокна до неї.

Ch5

Ch4

Ch2

Ch1

Ch6

Ch3

Продовжуємо співпрацю з КПІ ім. І.Сікорського

ПП "Фотоніка Плюс" продовжує свою співпрацю з Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Сьогодні до нас завітав студент Приладобудівного факультету (кафедра виробництва приладів) - Баталія Богдан Олександович - для старту роботи над магістерською дисертацією на тему "Автоматизовані лазерохірургічні системи" (науковий керівник– Терещенко Микола Федорович)

Сподіваємось, що наше виробництво буде дуже корисним матеріалом для нових досліджень і нових звершень молодого покоління науковців!

KPI 1

KPI 2

KPI 3

KPI 4

Робоча зустріч з представниками КПІ ім. Ігоря Сікорського

20.10.2022 р. на базі нашого підприємства відбулася робоча зустріч з представниками КПІ ім. Ігоря Сікорського - доцентом кафедри виробництва приладів "КПІ ім. Ігоря Сікорського" – Терещенко Миколою Федоровичем, аспірантами та студентами університету.

В результаті зустрічі був підписаний договір про співпрацю між ПП "Фотоніка Плюс" та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відбувся обмін досвідом, узгоджені плани співробітництва, обговорені основні тенденції розвитку лазерної медицини та теми досліджень аспірантів, магістрантів і студентів університету. Узгоджені місця практики студентів.

Для забезпечення плідної співпраці планується передача нашим підприємством частини сучасного обладнання, продукції та матеріалів на поповнення матеріальної бази кафедри.

Т1.2

Т1.1

Лазер для проведення процедур лазерної термотерапії (ЛТТ) - ще в одній з лікарень України!

10.10.2022 р. представники ПП "Фотоніка Плюс" спільно з представником "Академії лазерної медицини" (м. Черкаси) професором Савченко А.М. здійснили поставку лазерного апарату "LIKA-surgeon+" для проведення процедур лазерної термотерапії (ЛТТ) у ще один медичний заклад України.

Лікарям проведене ознайомлення із основними принципами застосування лазерної термотерапії для лікування пацієнтів ортопедо-травматологічного і неврологічного профілів.

Дуже сподіваємось, що наш лазерний апарат допоможе лікарям підвищити якість лікування пацієнтів та значно пришвидшити їх реабілітацію!

BC 1.1

BC 1.2

BC 1.3

BC 1.4

Практичний семінар з обміну досвідом використання лазерної термотерапії (ЛТТ)

31.05.2022 р. на базі ПП «Фотоніка Плюс» та Вінницького національного технічного університету відбувся практичний семінар з обміну досвідом проведення лазерної термотерапії (ЛТТ) з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектра в лікуванні пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю та у спортивній медицині за допомогою лазерних апаратів «LIKA-surgeon+» і «LIKA-surgeon».

Модератором виступив доктор технічних наук, професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем Віницького національного технічного університету (ВНТУ) – Павлов Сергій Володимирович.

У практичному семінарі прийняли участь фахівці медичної сфери більше ніж з 15 профільних медичних закладів України.

З вступним словом виступив директор ПП «Фотоніка Плюс» - Холін Володимир Вікторович.

З доповіддю виступили:

- Д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ - Павлов Сергій Володимирович.
Доповідь «Фізичні аспекти проведення лазерної термотерапії».

- Д.м.н, професор, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії ТОВ «Академії лазерної медицини» - Савченко Андрій Миколайович.
Доповідь «Особливості впливу на організм лазерної термотерапії з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону».

- Член медичної комісії НОК України, професор, заслужений лікар України - Попов В’ячеслав Дмитрович.
Доповідь «Особливості проведення лазерної термотерапії з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектра в лікуванні та реабілітації пацієнтів у спортивній медицині».

Надалі в ході семінару учасниками були обговорені практичні аспекти використання методики лазерної термотерапії та результати її застосування у різних профільних медичних закладах України.

Лікарі, які вже мають досвід використання методики ЛТТ у своїй клінічній практиці, зазначили її високу ефективність у лікуванні та реабілітації пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю, з травмами різної локалізації та неврологічними патологіями.

Відзначені позитивні результати використання ЛТТ у спортивній медицині як для лікування травм і реабілітації спортсменів, так і для підвищення їх працездатності.

В процесі обговорення було сформовано рекомендації та пропозиції, щодо подальшої розробки та вдосконалення методик лазерної термотерапії для використання у клінічній медицині.

ЛТТ 1.11

ЛТТ 1.21

ЛТТ 1.31

Оновлений Сертифікат на Систему управління якістю

Друзі!
 
Ми рухаємось далі та тримаємо стрій!
ПП «Фотоніка Плюс» отримала оновлений Сертифікат на Систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 13485:2018 від українського органу з сертифікації ДП "Укрметртестстандарт" з метою роботи на внутрішньому ринку України.
 
СЕ2022.2

СЕ2022.1

Оновлений Сертифікат Європейського органу із сертифікації Quality Austria

Друзі!

Незважаючи на складні обставини, в яких опинилась наша ненька Україна, ПП "Фотоніка Плюс" рухається вперед щодо відповідності виробництва медичних виробів Європейським та світовим стандартам для подальшого виходу на зовнішні ринки.

ПП «Фотоніка Плюс» акредитована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 13485:2016 та отримала оновлений Сертифікат Європейського органу із сертифікації Quality Austria.

Тримаймо стрій! Слава Україні!

ИСО 1.1

ИСО 1.2

ИСО 1.3

Робоча зустріч з колегами 21.02.2022 р.

У понеділок 21 лютого, чл.-кор. НАН України, проф., д-р. техн. наук, директор ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України" Юрій Забулонов разом із канд. техн. наук, провідним науковим співробітником відділу ядерно-фізичних технологій Володимиром Буртняком відвідали робочою поїздкою ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС». Директор Володимир Холін розповів про замкнений цикл виробництва ПП «Фотоніка плюс», відзначив основні можливості виробництва вітчизняної продукції та використання медичної лазерної апаратури в Україні.
В ході робочого візиту було розглянуто нові напрямки плідної співпраці і розвитку новітніх лазерних технологій ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС» та ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України".
ВФ 1.1

ВФ 1.3

ВФ 1.4

ВФ 1.2

Сертифікат ЛТК 2022 р.

ПП "Фотоніка Плюс" з 02.02.2022 р. підтвердила Сертифікатом визнання вимірювальних можливостей своєї Лабораторії технічного контролю.

Сертифікат ЛТК 2022

Навчання студентів ЧДТУ на базі ПП "Фотоніка Плюс"

На приватному підприємстві «Фотоніка плюс» під керівництвом старшого викладача кафедри «Технології та обладнання машинобудівних виробництв» Сергія Мацепи проходять практику студенти групи ПМ-91 за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» Черкаського державного технологічного університету. Підприємство «Фотоніка плюс» - це українська компанія, що займається розробкою і виробництвом лазерної апаратури для хірургії та терапії, а також інструменту на основі оптичного волокна до неї, вже не один рік успішно співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом. Багато фахівців на підприємстві є випускниками саме цього університету.
Директор Володимир Холін ознайомив студентів з історією підприємства, показав виробничі цехи, де застосовуються лазери для маркування та зварювання, дільницю механічної обробки, конструкторський відділ. Ознайомив з обладнанням, та принципом роботи приладів, які виготовляє підприємство, що застосовується в медицині та ветеринарії.
Такі практичні заняття для студентів є чудовою мотивацією опановувати фахові знання, вдосконалювати практичні навички, прагнути стати професіоналами, аби досягти успіхів, працюючи на сучасних підприємствах України.
Ст.11

Ст1.1

Ст1.5

Ст1.7

 

Продовження дії сертифіката вимірювальних можливостей лабораторії технічного контролю ПП «Фотоніка Плюс»

М 1

Шановні користувачі продукції ПП «Фотоніка Плюс»!
 
Відповідно до заявки щодо проведення оцінювання та визнання вимірювальних можливостей лабораторії технічного контролю (ЛТК) ПП «Фотоніка Плюс», головним метрологом та провідним інженером відділу забезпечення метрологічної діяльності ДП «Черкасистандартметрологія», в присутності заступника директора ПП «Фотоніка Плюс» Шевченка О.В., проведено аудит системи вимірювань ЛТК ПП «Фотоніка Плюс» та продовжено дію Сертифіката вимірювальних можливостей ЛТК ПП «Фотоніка Плюс».
 
Ми завжди на сторожі технічних характеристик Вашого медичного лазерного обладнання!
 

Лазерна медицина у ветеринарії

Ми розширюємо наші горизонти! Лазерний апарат "LIKA-surgeon" знайшов своє використання у ветеринарії.

На нашому сайті Ви можете ознайомитись з досвідом використання хірургічного діодного лазера "LIKA-surgeon" у ветеринарній стоматології:

http://www.fotonikaplus.com.ua/lazery-v-meditsine/veterinariya.html


ВО 1

ВО3

ВО4

 

Участь у XXVII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ВЕТЕРИНАРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «IVC_WINTER_2021»

ВВ 1.1

ВВ 1.2

ВВ 1.4

ВВ 1.6

ВВ 1.7

ВВ 1.8

ВВ. 1.9

13-14 грудня 2021 р. ПП "Фотоніка Плюс" приймає участь у XXVII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ВЕТЕРИНАРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «IVC_WINTER_2021», яка проводиться на території виставкового центру POCHAYNA EVENT HALL.

На виставці представлені лазерні терапевтичні і хірургічні апарати нашого виробництва для застосування у ветеринарній медицині.

Діодні хірургічні лазери «LIKA-surgeon+» і «LIKA-surgeon» стануть незамінними помічниками у роботі лікаря-ветеринара як інструмент для проведення оперативних втручань різної складності – від видалення різного виду новоутворень до забезпечення надійного гемостазу і коагуляції при проведенні порожнинних операцій.

Переваги застосуванні діодних хірургічних лазерів у ветеринарії:
- Малотравматичність;
- Надійний гемостаз за рахунок лазерної коагуляції кровоносних судин;
- Стерильність післяопераційної рани;
- Безболісність лазерних процедур.

Для проведення процедур лазерної терапії у ветеринарії ми пропонуємо апарат лазерний терапевтичний «Ліка-терапевт М».

Області застосування лазерної терапії:
- Медична реабілітація після травм та хірургічних втручань;
- Захворювання опорно-рухового апарату – артрози та артрити різної локалізації; травми опорно-рухового апарату; опіки та рани і т.д.;
- Оториноларингологія – гострі та хронічні синусити; отити; ангіна; тонзиліти і т.д.;
- Серцево-судинні захворювання;
- Стоматологія;
- Неврологія;
- Дерматологія.

Терапевтичні ефекти лазерного випромінювання:
- протизапальний ефект;
- поліпшення мікроциркуляції у тканинах;
- покращення реологічних властивостей крові;
- антигіпоксичний ефект;
- антибактеріальний ефект;
- аналгезуючий ефект;
- активізація процесів регенерації кісткової та хрящової тканини;
- прискорення загоєння ран;
- імунокорегуючий ефект;
- нормалізація метаболічних процесів.

Шалені знижки з нагоди 25-річчя ПП "Фотоніка Плюс"

П2.1

25% ЗНИЖКИ НА ВИРОБИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС»

22 жовтня 2021 року ПП «Фотоніка Плюс» святкує своє 25-річчя!

З цієї нагоди ми пропонуємо Вам знижку 25% на вироби медичного призначення нашого виробництва, яка буде діяти з 22.10.21 р. по 29.10.21 р. включно

Для уточнення деталей акції прохання звертатися за телефонами:

0674700287 (Vіber, Telegram)

0472333515

Успішний захист кандидатської дисертації директора ПП «Фотоніка Плюс» Холіна Володимира Вікторовича

30 вересня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.06 у Вінницькому національному технічному університеті відбулася знакова подія – захист кандидатської дисертації директора ПП «Фотоніка Плюс» Холіна Володимира Вікторовича на тему «Метод і оптико-електронний прилад для оксиметрично-корегованої фотодинамічної терапії пухлин».

Вітаємо Володимира Вікторовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук та наукового керівника - д-ра техн. наук., професора кафедри біомедичної інженерії, керівника НДЛ біомедичної оптики та фотоніки ВНТУ - Павлова Сергія Володимировича та усіх причетних! Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, нових цікавих проектів та інноваційного підходу у діяльності! Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!

З3

З5

З2

З6

З1

Робочі дні на виставці "InterCHARM-2021" в Києві

Ось і відбулась довгоочікувана виставка "InterCHARM-2021" в Києві)

Приємно було бачити вже знайомі обличчя користувачів наших лазерів!

Також були нові зустрічі, які в майбутньому, сподіваємось, призведуть до плідної співпраці)

Дуже дякуємо Академії лазерної медицини за підтримку і участь у виставці разом з нами!!!

И1

И1.1

И8

И10

И9

И11

Участь у виставці "InterCHARM-Україна 2021".

ИШ2021

Шановні друзі!
Запрошуємо вас відвідати наш стенд на виставці "InterCHARM-Україна 2021".
Місце проведення виставки - Міжнародний Виставковий Центр (м. Київ, Броварський пр-кт, 15).
Час проведення22-24 вересня 2021 р.
Номер нашого стенда - 3С-3-77 (павільйон №3).
На виставці буде представлений широкий спектр лазерного обладнання нашого виробництва для косметології і дерматології (лазерне видалення судинної патології шкіри, пігментації, новоутворень, фракційне омолодження шкіри, лазерна шліфовка рубців та стрий).
З січня 2020 року ми повністю оновили зовнішній вигляд своїх хірургічних діодних лазерів та доповнили асортимент нашої продукції фракційним СО2-лазером «LIKA-fraxel+».

Лист вдячності від Керівника медичної служби на олімпійський іграх в Токіо – 2020, члена медичної комісії НОК України, професора, заслуженого лікаря України В’ячеслава ПОПОВА

ОК10

Нам приємно повідомити Вам, що 10 вересня 2021 року було отримано лист вдячності від Керівника медичної служби на олімпійський іграх в Токіо – 2020, члена медичної комісії НОК України, професора, заслуженого лікаря України В’ячеслава ПОПОВА.
У листі було зазначено:
"Високоінтенсивний лазерний апарат "LIKA-surgeon+" виробництва ПП "Фотоніка Плюс" дозволяє ефективно лікувати спортивні травми суглобів, зв'язок та м’яких тканин спортсменів. Вважаю, що цей прилад буде основним в лікуванні гострої та хронологічної патології спортсменів. У нього велике майбутнє."

Подяка за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту

ОК2

ОК 1

ОК9

ОК5

ОК7

10.09.2021 року на НСК «Олімпійський» з нагоди Дня фізичної культури і спорту Міністр молоді та спорту України Вадим ГУТЦАЙТ відзначив Подяками колектив ПП «Фотоніка Плюс» та особисто директора ПП «Фотоніка Плюс» Володимира ХОЛІНА за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, професіоналізм, відданість справі, оснащення високоінтенсивним лазерним апаратом "LIKA-surgeon+" Національної збірної України на XXXII літніх Олімпійських іграх в Токіо – 2020 для лікування спортивних травм та відновлення фізичного стану спортсменів.
Колектив висловлює слова вдячності Міністерству молоді та спорту України та особисто Вадиму ГУТЦАЙТУ за високу оцінку роботи ПП «Фотоніка Плюс».

Лазерний апарат "LIKA-surgeon+" на XXXII літніх Олімпійських іграх в Токіо 2020

Хочемо поділитися з Вами приємною новиною - лазерний апарат "LIKA-surgeon+" виробництва ПП "Фотоніка Плюс" використовувався для лікування спортивних травм та відновлення фізичного стану спортсменів на XXXII літніх Олімпійських іграх в Токіо 2020.

Токио 3.11

На фото (1) державний тренер-головний лікар штатної команди національних збірних команд України - Варвінський Олександр Павлович - проводить процедуру високоінтенсивної лазерної терапії з використанням лазерного апарату "LIKA-surgeon+".

Ток 2.11

На фото (2):

Державний тренер-головний лікар штатної команди національних збірних команд України - Варвінський Олександр Павлович (праворуч)

Кандидат медичних наук, заслужений лікар України - Попов В'ячеслав Дмитрович (ліворуч)

Токио 4.22

Токио 4.11

 На фото (3, 4) процедури лазерної високоінтенсивної терапії спортсменам проводить кандидат медичних наук, заслужений лікар України - Попов В'ячеслав Дмитрович.
Ток 3.22

Ми дуже пишаємось, що у підготовці та терапевтичній реабілітації нашій олімпійській збірній допомагав лазерний апарат "LIKA-surgeon+" виробництва ПП "Фотоніка Плюс"!

Дякуємо за довіру до нашої продукції!

Робоча нарада (3-4.08.2021 р.)

Протягом 3 та 4 серпня 2021 р. на базі ПП "ФОТОНІКА ПЛЮС" (м. Черкаси) відбулася робоча нарада, модератором якої виступив директор підприємства "ФОТОНІКА ПЛЮС" Володимир Холін з представниками Вінницького національного технічного університету, Інститу́ту фі́зики Націона́льної акаде́мії нау́к Украї́ни, Націона́льного технічного університе́ту Украї́ни "Ки́ївський політехні́чний інститу́т і́мені І́горя Сіко́рського, Академії лазерної медицини (м. Черкаси), ТОВ НВФ "ОНТФ", ТОВ "ІНФРА-ЦЕНТР". В нараді взяли участь професор кафедри біомедичної інженерії ВНТУ, д.т.н. Сергій Павлов, старші наукові співробітники, к. ф.-м.н Валерій Войцехович та Наталія Качалова, професор Академії лазерної медицини, д.м.н. Андрій Савченко, доцент НТТУ «КПІ ім.. І.Сікорського, к.т.н. Микола Терещенко та інші.

В ході наради було обговорено питання розвитку наукових та науково-технічних досліджень в галузі лазерних та оптичних технологій для біомедичних досліджень, які сприяють розвитку науково-технічного прогресу України та вирішують ряд задач в напрямку біомедичної інженерії. Також було зазначено, що одним із важливих та актуальних питань сьогодення є оновлення та створення сучасної матеріально-технічної бази вищих навчальних закладів України для проведення наукових досліджень та використання у навчальному процесі, зокрема, у практичних та лабораторних заняттях, проведення науково-дослідницьких робіт та підготовки дисертаційних робіт.

В ході наради було обговорено питання, щодо можливості використання досягнень ПП "ФОТОНІКА ПЛЮС", ТОВ НВФ "ОНТФ", ТОВ "ІНФРА-ЦЕНТР" та впровадження їх в науковий та навчальний процес для підвищення якості підготовки фахівців з лазерної та оптоелектронної техніки і біоінженерії.

Хочеться резюмувати, що такі зустрічі сприяють інтеграції освіти, науки і виробництва та дають можливість інтегрувати сучасні технології та практичні результати в освітній процес та наукові дослідження.

Г 1.2

Г 1.1.1

Робочий візит колег із Харкова (12.07.2021 р.)

12 липня до нас на підприємство завітали шановні гості з Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), в особі: 

- Ромаєва Сергія Миколайовича - д-р мед. наук, професор кафедри клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО;
Михайлусова Ростислава Миколайовича - д-р мед. наук, профессор, лауреат державної премії, хірург;
Свириденко Людмили Юріївни - кандидат медичних наук, доцент ХМАПО, директор клініки "Лоридан плюс - центр лазерных технологий".

До дискусії приєднались черкаські колеги: д-р мед. наук - Тарасов Микола Володимирович і д-р мед. наук, профессор, хірург - Савченко Андрій Миколайович.

В ході робочого візиту розглядались напрямки плідної співпраці і розвитку нових лазерних технологій)

Х 2.2

Х 1.3

Х 1.6

Х 2.5

Один з робочих днів нашого підприємства (26.05.2021 р.)

Хочемо познайомити Вас з одним із робочих днів нашого підприємства:)

ПП "Фотоніка Плюс" (26 травня 2021 р.)

Ранок обовязково починається з прибиранняУлыбаюсь

1 ФП
Наші менеджери завжди з Вами на зв'язку і раді допомогти з будь-яких питань)

2ФП2

3ФП
Наш заступник директора із загальних питань - Шевченко Олег - піклується про те,
щоб уся продукція,яку ми вироблємо для Вас, була сертифікована і вироблялась
згідно високим стандартам якості!

4ФП4
Наша бухгалтерія ретельно слідкує, щоб усі супровідні документи на покупку

нашого обладнання були в порядку:)
5ФП

6ФП
Наші інженери-конструктори кожного дня працюють над вдосконаленням наших

приладів. Щоб наші лазери радували своїх користувачів не лише гарною та
надійною роботою, але й приємним та сучасним дизайном)
7ФП

8ФП

9ФП

10ФП

11ФП

12ФП

13ФП

14ФП

15ФП

16ФП

17ФП

18ФП

19ФП

20ФП

21ФП

22ФП

23ФП

24ФП

25ФП

26ФП

27ФП

28ФП

29ФП

30ФП

31ФП

32ФП

33ФП

34ФП

35ФП

36ФП

37ФП

front 2020-2

Про компанію

Історія
Команда
Новини підприємства
Контакти
Зв'язатись з нами