Практичний семінар з обміну досвідом використання лазерної термотерапії (ЛТТ)

31.05.2022 р. на базі ПП «Фотоніка Плюс» та Вінницького національного технічного університету відбувся практичний семінар з обміну досвідом проведення лазерної термотерапії (ЛТТ) з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектра в лікуванні пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю та у спортивній медицині за допомогою лазерних апаратів «LIKA-surgeon+» і «LIKA-surgeon».

Модератором виступив доктор технічних наук, професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем Віницького національного технічного університету (ВНТУ) – Павлов Сергій Володимирович.

У практичному семінарі прийняли участь фахівці медичної сфери більше ніж з 15 профільних медичних закладів України.

З вступним словом виступив директор ПП «Фотоніка Плюс» - Холін Володимир Вікторович.

З доповіддю виступили:

- Д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем ВНТУ - Павлов Сергій Володимирович.
Доповідь «Фізичні аспекти проведення лазерної термотерапії».

- Д.м.н, професор, лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії ТОВ «Академії лазерної медицини» - Савченко Андрій Миколайович.
Доповідь «Особливості впливу на організм лазерної термотерапії з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону».

- Член медичної комісії НОК України, професор, заслужений лікар України - Попов В’ячеслав Дмитрович.
Доповідь «Особливості проведення лазерної термотерапії з використанням лазерного випромінювання ближнього інфрачервоного діапазону спектра в лікуванні та реабілітації пацієнтів у спортивній медицині».

Надалі в ході семінару учасниками були обговорені практичні аспекти використання методики лазерної термотерапії та результати її застосування у різних профільних медичних закладах України.

Лікарі, які вже мають досвід використання методики ЛТТ у своїй клінічній практиці, зазначили її високу ефективність у лікуванні та реабілітації пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю, з травмами різної локалізації та неврологічними патологіями.

Відзначені позитивні результати використання ЛТТ у спортивній медицині як для лікування травм і реабілітації спортсменів, так і для підвищення їх працездатності.

В процесі обговорення було сформовано рекомендації та пропозиції, щодо подальшої розробки та вдосконалення методик лазерної термотерапії для використання у клінічній медицині.

ЛТТ 1.11

ЛТТ 1.21

ЛТТ 1.31

Оновлений Сертифікат на Систему управління якістю

Друзі!
 
Ми рухаємось далі та тримаємо стрій!
ПП «Фотоніка Плюс» отримала оновлений Сертифікат на Систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 13485:2018 від українського органу з сертифікації ДП "Укрметртестстандарт" з метою роботи на внутрішньому ринку України.
 
СЕ2022.2

СЕ2022.1

Оновлений Сертифікат Європейського органу із сертифікації Quality Austria

Друзі!

Незважаючи на складні обставини, в яких опинилась наша ненька Україна, ПП "Фотоніка Плюс" рухається вперед щодо відповідності виробництва медичних виробів Європейським та світовим стандартам для подальшого виходу на зовнішні ринки.

ПП «Фотоніка Плюс» акредитована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 13485:2016 та отримала оновлений Сертифікат Європейського органу із сертифікації Quality Austria.

Тримаймо стрій! Слава Україні!

ИСО 1.1

ИСО 1.2

ИСО 1.3

Робоча зустріч з колегами 21.02.2022 р.

У понеділок 21 лютого, чл.-кор. НАН України, проф., д-р. техн. наук, директор ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України" Юрій Забулонов разом із канд. техн. наук, провідним науковим співробітником відділу ядерно-фізичних технологій Володимиром Буртняком відвідали робочою поїздкою ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС». Директор Володимир Холін розповів про замкнений цикл виробництва ПП «Фотоніка плюс», відзначив основні можливості виробництва вітчизняної продукції та використання медичної лазерної апаратури в Україні.
В ході робочого візиту було розглянуто нові напрямки плідної співпраці і розвитку новітніх лазерних технологій ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС» та ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України".
ВФ 1.1

ВФ 1.3

ВФ 1.4

ВФ 1.2

Сертифікат ЛТК 2022 р.

ПП "Фотоніка Плюс" з 02.02.2022 р. підтвердила Сертифікатом визнання вимірювальних можливостей своєї Лабораторії технічного контролю.

Сертифікат ЛТК 2022

Навчання студентів ЧДТУ на базі ПП "Фотоніка Плюс"

На приватному підприємстві «Фотоніка плюс» під керівництвом старшого викладача кафедри «Технології та обладнання машинобудівних виробництв» Сергія Мацепи проходять практику студенти групи ПМ-91 за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» Черкаського державного технологічного університету. Підприємство «Фотоніка плюс» - це українська компанія, що займається розробкою і виробництвом лазерної апаратури для хірургії та терапії, а також інструменту на основі оптичного волокна до неї, вже не один рік успішно співпрацює з Черкаським державним технологічним університетом. Багато фахівців на підприємстві є випускниками саме цього університету.
Директор Володимир Холін ознайомив студентів з історією підприємства, показав виробничі цехи, де застосовуються лазери для маркування та зварювання, дільницю механічної обробки, конструкторський відділ. Ознайомив з обладнанням, та принципом роботи приладів, які виготовляє підприємство, що застосовується в медицині та ветеринарії.
Такі практичні заняття для студентів є чудовою мотивацією опановувати фахові знання, вдосконалювати практичні навички, прагнути стати професіоналами, аби досягти успіхів, працюючи на сучасних підприємствах України.
Ст.11

Ст1.1

Ст1.5

Ст1.7

 

Продовження дії сертифіката вимірювальних можливостей лабораторії технічного контролю ПП «Фотоніка Плюс»

М 1

Шановні користувачі продукції ПП «Фотоніка Плюс»!
 
Відповідно до заявки щодо проведення оцінювання та визнання вимірювальних можливостей лабораторії технічного контролю (ЛТК) ПП «Фотоніка Плюс», головним метрологом та провідним інженером відділу забезпечення метрологічної діяльності ДП «Черкасистандартметрологія», в присутності заступника директора ПП «Фотоніка Плюс» Шевченка О.В., проведено аудит системи вимірювань ЛТК ПП «Фотоніка Плюс» та продовжено дію Сертифіката вимірювальних можливостей ЛТК ПП «Фотоніка Плюс».
 
Ми завжди на сторожі технічних характеристик Вашого медичного лазерного обладнання!
 

Лазерна медицина у ветеринарії

Ми розширюємо наші горизонти! Лазерний апарат "LIKA-surgeon" знайшов своє використання у ветеринарії.

На нашому сайті Ви можете ознайомитись з досвідом використання хірургічного діодного лазера "LIKA-surgeon" у ветеринарній стоматології:

http://www.fotonikaplus.com.ua/lazery-v-meditsine/veterinariya.html


ВО 1

ВО3

ВО4

 

Участь у XXVII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ВЕТЕРИНАРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «IVC_WINTER_2021»

ВВ 1.1

ВВ 1.2

ВВ 1.4

ВВ 1.6

ВВ 1.7

ВВ 1.8

ВВ. 1.9

13-14 грудня 2021 р. ПП "Фотоніка Плюс" приймає участь у XXVII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ВЕТЕРИНАРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «IVC_WINTER_2021», яка проводиться на території виставкового центру POCHAYNA EVENT HALL.

На виставці представлені лазерні терапевтичні і хірургічні апарати нашого виробництва для застосування у ветеринарній медицині.

Діодні хірургічні лазери «LIKA-surgeon+» і «LIKA-surgeon» стануть незамінними помічниками у роботі лікаря-ветеринара як інструмент для проведення оперативних втручань різної складності – від видалення різного виду новоутворень до забезпечення надійного гемостазу і коагуляції при проведенні порожнинних операцій.

Переваги застосуванні діодних хірургічних лазерів у ветеринарії:
- Малотравматичність;
- Надійний гемостаз за рахунок лазерної коагуляції кровоносних судин;
- Стерильність післяопераційної рани;
- Безболісність лазерних процедур.

Для проведення процедур лазерної терапії у ветеринарії ми пропонуємо апарат лазерний терапевтичний «Ліка-терапевт М».

Області застосування лазерної терапії:
- Медична реабілітація після травм та хірургічних втручань;
- Захворювання опорно-рухового апарату – артрози та артрити різної локалізації; травми опорно-рухового апарату; опіки та рани і т.д.;
- Оториноларингологія – гострі та хронічні синусити; отити; ангіна; тонзиліти і т.д.;
- Серцево-судинні захворювання;
- Стоматологія;
- Неврологія;
- Дерматологія.

Терапевтичні ефекти лазерного випромінювання:
- протизапальний ефект;
- поліпшення мікроциркуляції у тканинах;
- покращення реологічних властивостей крові;
- антигіпоксичний ефект;
- антибактеріальний ефект;
- аналгезуючий ефект;
- активізація процесів регенерації кісткової та хрящової тканини;
- прискорення загоєння ран;
- імунокорегуючий ефект;
- нормалізація метаболічних процесів.

Шалені знижки з нагоди 25-річчя ПП "Фотоніка Плюс"

П2.1

25% ЗНИЖКИ НА ВИРОБИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС»

22 жовтня 2021 року ПП «Фотоніка Плюс» святкує своє 25-річчя!

З цієї нагоди ми пропонуємо Вам знижку 25% на вироби медичного призначення нашого виробництва, яка буде діяти з 22.10.21 р. по 29.10.21 р. включно

Для уточнення деталей акції прохання звертатися за телефонами:

0674700287 (Vіber, Telegram)

0472333515

Успішний захист кандидатської дисертації директора ПП «Фотоніка Плюс» Холіна Володимира Вікторовича

30 вересня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.06 у Вінницькому національному технічному університеті відбулася знакова подія – захист кандидатської дисертації директора ПП «Фотоніка Плюс» Холіна Володимира Вікторовича на тему «Метод і оптико-електронний прилад для оксиметрично-корегованої фотодинамічної терапії пухлин».

Вітаємо Володимира Вікторовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук та наукового керівника - д-ра техн. наук., професора кафедри біомедичної інженерії, керівника НДЛ біомедичної оптики та фотоніки ВНТУ - Павлова Сергія Володимировича та усіх причетних! Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, нових цікавих проектів та інноваційного підходу у діяльності! Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!

З3

З5

З2

З6

З1

Робочі дні на виставці "InterCHARM-2021" в Києві

Ось і відбулась довгоочікувана виставка "InterCHARM-2021" в Києві)

Приємно було бачити вже знайомі обличчя користувачів наших лазерів!

Також були нові зустрічі, які в майбутньому, сподіваємось, призведуть до плідної співпраці)

Дуже дякуємо Академії лазерної медицини за підтримку і участь у виставці разом з нами!!!

И1

И1.1

И8

И10

И9

И11

Участь у виставці "InterCHARM-Україна 2021".

ИШ2021

Шановні друзі!
Запрошуємо вас відвідати наш стенд на виставці "InterCHARM-Україна 2021".
Місце проведення виставки - Міжнародний Виставковий Центр (м. Київ, Броварський пр-кт, 15).
Час проведення22-24 вересня 2021 р.
Номер нашого стенда - 3С-3-77 (павільйон №3).
На виставці буде представлений широкий спектр лазерного обладнання нашого виробництва для косметології і дерматології (лазерне видалення судинної патології шкіри, пігментації, новоутворень, фракційне омолодження шкіри, лазерна шліфовка рубців та стрий).
З січня 2020 року ми повністю оновили зовнішній вигляд своїх хірургічних діодних лазерів та доповнили асортимент нашої продукції фракційним СО2-лазером «LIKA-fraxel+».

Лист вдячності від Керівника медичної служби на олімпійський іграх в Токіо – 2020, члена медичної комісії НОК України, професора, заслуженого лікаря України В’ячеслава ПОПОВА

ОК10

Нам приємно повідомити Вам, що 10 вересня 2021 року було отримано лист вдячності від Керівника медичної служби на олімпійський іграх в Токіо – 2020, члена медичної комісії НОК України, професора, заслуженого лікаря України В’ячеслава ПОПОВА.
У листі було зазначено:
"Високоінтенсивний лазерний апарат "LIKA-surgeon+" виробництва ПП "Фотоніка Плюс" дозволяє ефективно лікувати спортивні травми суглобів, зв'язок та м’яких тканин спортсменів. Вважаю, що цей прилад буде основним в лікуванні гострої та хронологічної патології спортсменів. У нього велике майбутнє."

Подяка за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту

ОК2

ОК 1

ОК9

ОК5

ОК7

10.09.2021 року на НСК «Олімпійський» з нагоди Дня фізичної культури і спорту Міністр молоді та спорту України Вадим ГУТЦАЙТ відзначив Подяками колектив ПП «Фотоніка Плюс» та особисто директора ПП «Фотоніка Плюс» Володимира ХОЛІНА за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, професіоналізм, відданість справі, оснащення високоінтенсивним лазерним апаратом "LIKA-surgeon+" Національної збірної України на XXXII літніх Олімпійських іграх в Токіо – 2020 для лікування спортивних травм та відновлення фізичного стану спортсменів.
Колектив висловлює слова вдячності Міністерству молоді та спорту України та особисто Вадиму ГУТЦАЙТУ за високу оцінку роботи ПП «Фотоніка Плюс».

Лазерний апарат "LIKA-surgeon+" на XXXII літніх Олімпійських іграх в Токіо 2020

Хочемо поділитися з Вами приємною новиною - лазерний апарат "LIKA-surgeon+" виробництва ПП "Фотоніка Плюс" використовувався для лікування спортивних травм та відновлення фізичного стану спортсменів на XXXII літніх Олімпійських іграх в Токіо 2020.

Токио 3.11

На фото (1) державний тренер-головний лікар штатної команди національних збірних команд України - Варвінський Олександр Павлович - проводить процедуру високоінтенсивної лазерної терапії з використанням лазерного апарату "LIKA-surgeon+".

Ток 2.11

На фото (2):

Державний тренер-головний лікар штатної команди національних збірних команд України - Варвінський Олександр Павлович (праворуч)

Кандидат медичних наук, заслужений лікар України - Попов В'ячеслав Дмитрович (ліворуч)

Токио 4.22

Токио 4.11

 На фото (3, 4) процедури лазерної високоінтенсивної терапії спортсменам проводить кандидат медичних наук, заслужений лікар України - Попов В'ячеслав Дмитрович.
Ток 3.22

Ми дуже пишаємось, що у підготовці та терапевтичній реабілітації нашій олімпійській збірній допомагав лазерний апарат "LIKA-surgeon+" виробництва ПП "Фотоніка Плюс"!

Дякуємо за довіру до нашої продукції!

Робоча нарада (3-4.08.2021 р.)

Протягом 3 та 4 серпня 2021 р. на базі ПП "ФОТОНІКА ПЛЮС" (м. Черкаси) відбулася робоча нарада, модератором якої виступив директор підприємства "ФОТОНІКА ПЛЮС" Володимир Холін з представниками Вінницького національного технічного університету, Інститу́ту фі́зики Націона́льної акаде́мії нау́к Украї́ни, Націона́льного технічного університе́ту Украї́ни "Ки́ївський політехні́чний інститу́т і́мені І́горя Сіко́рського, Академії лазерної медицини (м. Черкаси), ТОВ НВФ "ОНТФ", ТОВ "ІНФРА-ЦЕНТР". В нараді взяли участь професор кафедри біомедичної інженерії ВНТУ, д.т.н. Сергій Павлов, старші наукові співробітники, к. ф.-м.н Валерій Войцехович та Наталія Качалова, професор Академії лазерної медицини, д.м.н. Андрій Савченко, доцент НТТУ «КПІ ім.. І.Сікорського, к.т.н. Микола Терещенко та інші.

В ході наради було обговорено питання розвитку наукових та науково-технічних досліджень в галузі лазерних та оптичних технологій для біомедичних досліджень, які сприяють розвитку науково-технічного прогресу України та вирішують ряд задач в напрямку біомедичної інженерії. Також було зазначено, що одним із важливих та актуальних питань сьогодення є оновлення та створення сучасної матеріально-технічної бази вищих навчальних закладів України для проведення наукових досліджень та використання у навчальному процесі, зокрема, у практичних та лабораторних заняттях, проведення науково-дослідницьких робіт та підготовки дисертаційних робіт.

В ході наради було обговорено питання, щодо можливості використання досягнень ПП "ФОТОНІКА ПЛЮС", ТОВ НВФ "ОНТФ", ТОВ "ІНФРА-ЦЕНТР" та впровадження їх в науковий та навчальний процес для підвищення якості підготовки фахівців з лазерної та оптоелектронної техніки і біоінженерії.

Хочеться резюмувати, що такі зустрічі сприяють інтеграції освіти, науки і виробництва та дають можливість інтегрувати сучасні технології та практичні результати в освітній процес та наукові дослідження.

Г 1.2

Г 1.1.1

Робочий візит колег із Харкова (12.07.2021 р.)

12 липня до нас на підприємство завітали шановні гості з Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), в особі: 

- Ромаєва Сергія Миколайовича - д-р мед. наук, професор кафедри клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії ХМАПО;
Михайлусова Ростислава Миколайовича - д-р мед. наук, профессор, лауреат державної премії, хірург;
Свириденко Людмили Юріївни - кандидат медичних наук, доцент ХМАПО, директор клініки "Лоридан плюс - центр лазерных технологий".

До дискусії приєднались черкаські колеги: д-р мед. наук - Тарасов Микола Володимирович і д-р мед. наук, профессор, хірург - Савченко Андрій Миколайович.

В ході робочого візиту розглядались напрямки плідної співпраці і розвитку нових лазерних технологій)

Х 2.2

Х 1.3

Х 1.6

Х 2.5

Один з робочих днів нашого підприємства (26.05.2021 р.)

Хочемо познайомити Вас з одним із робочих днів нашого підприємства:)

ПП "Фотоніка Плюс" (26 травня 2021 р.)

Ранок обовязково починається з прибиранняУлыбаюсь

1 ФП
Наші менеджери завжди з Вами на зв'язку і раді допомогти з будь-яких питань)

2ФП2

3ФП
Наш заступник директора із загальних питань - Шевченко Олег - піклується про те,
щоб уся продукція,яку ми вироблємо для Вас, була сертифікована і вироблялась
згідно високим стандартам якості!

4ФП4
Наша бухгалтерія ретельно слідкує, щоб усі супровідні документи на покупку

нашого обладнання були в порядку:)
5ФП

6ФП
Наші інженери-конструктори кожного дня працюють над вдосконаленням наших

приладів. Щоб наші лазери радували своїх користувачів не лише гарною та
надійною роботою, але й приємним та сучасним дизайном)
7ФП

8ФП

9ФП

10ФП

11ФП

12ФП

13ФП

14ФП

15ФП

16ФП

17ФП

18ФП

19ФП

20ФП

21ФП

22ФП

23ФП

24ФП

25ФП

26ФП

27ФП

28ФП

29ФП

30ФП

31ФП

32ФП

33ФП

34ФП

35ФП

36ФП

37ФП

front 2020-2

Про компанію

Історія
Команда
Новини підприємства
Контакти
Зв'язатись з нами